| Socaci_Marian_1997 a întrebat:

Sal.Am un modem de la Orange si imi merge greu tare (la toti merge greu modemu de la Orange)imi merge cu 15kb pe sec.crying. stie cineva cum sa fac sa-mi mearga mai repede? eu am luat ca prostu pe un an ca n-am stiutcum e.si imi da in fiecare luna pe 11 3G dar aia se duc intr-o zi.

Răspuns Câştigător
| alinush21 a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci...mergi si reziliaza contractul! Parerea mea cumpara o antena WI-FI profesionala care bate pe la 50-70Km... Eu am Net de la tot orasul happy