| UnBaiat439 a întrebat:

Mama mea are un numar cu abonament de la Cosmote. Vrea sa imi treaca mie abonamentul, pe numarul meu. Iar numarul ei sa devina cartela simpla. Se poate?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Se poate numai daca abonamentele au iesit din termenul obligatoriu de 1 sau 2 ani, pe cat le-ati avut si in functie de cheful operatoarei de la telefon nmarul ei poate sa se treaca pe cartela, dar numarul tau sa ti-l treaca pe abonamentul ei se poate numai daca acel abonament este in oferta Cosmote, altfel nu.