| AbcDaBcDe a întrebat:

Am o cartela de la Telecom ...Cosmote si e pe abonament, as vrea sa inchid abonamentul dar sa imi ramana acelasi numar si sa am cartela normala. sa o incarc cu cat vreau eu. Se poate?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Dacă s-a scurs perioada minimă contractuală, atunci trecerea de pe abonament pe prepay se face gratuit ( la cerere )!
Mergi la o reprezentanţă Telekom...

Toate cele bune.

| lpavel a răspuns:

DA, Dar numai dupa ce se termina contractul pe abonament si va trebui sa-i anunti mai devreme cu 1 luna.
S-ar putea si acum dar va trebui sa platesti ceva bani in plus, cat, nu stiu, daca-i intrebi o sa-ti spuna! Bafta!

| Kiuubi a răspuns:

De cand e abonamentul?

| AbcDaBcDe explică (pentru Kiuubi):

De vreo 2-3 ani