| Napoleon1 a întrebat:

Sal'tare TPU.
Am si eu o problema cu telefonul, cand sun pe cineva/sau ma suna...eu pot auzi persoana respectiva"dar ea nu..de ce?:d
care e problema..si cat ma costa sa repar problema?!happy

2 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Depinde. Poate fi o setare din timpul apelului, una de la setarile sunetului sau microfonul tau e stricat. Daca ai putea spune si ce telefon este, as putea cauta vreo modalitate de a rezolva problema.

| RaduTN a răspuns:

Posibil ai o problema cu microfonul, eu zic sa mergi la un service gsm si la ei o sa gasesti ce cauti.