| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Sal TPU am 2 intrebari :
1) Orange Pasadena cata memorie interna are?
2) Ce telefon imi recomandati:
- Samsung galaxy mini2
- Orange Pasadena
- LG T385
- Samsung S5380
- Samsung S6102 DUAL
-Samsung B5330

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Pai telefonul Orange pasada are 150mb memorie interna.Eu ti-as recomanda un Samsung galaxy mini2 crede-ma este foarte bun sau daca vrei uite iti dau un site unde gasesti orce telefon vrei si iti arata ce poate. www.telefonultau.eu Sper ca te-am ajutat ^^ :o3 funda?

3 răspunsuri:
| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

Are 150 mb memoria interna.Cel mai intelept ar fi un mini 2

| Sabauster a răspuns:

Salut! 150 MB storage, 512 MB ROM, 256 MB RAM! si se poate pune card MicroSD de pana la 32 GB. Iti recomand Samsung B5330! Sper ca te-am ajutat happy

| Emy123456789 a răspuns:

Nici unul, mai bine iti ei Sony Xperia Miro are camera 5MP, Wi-Fi, Gps, Procesor 800 MHz, 2Gb memorie, 512Mb Ram, slot pentru card maxim 32 Gb