| Edyshk2013 a întrebat:

Este bun acest telefon?

Samsung galaxy trend lite duos s7392?(in special pentru jocuri)

Vreau argumente.

5 răspunsuri:
| Bv_Andrey_1977 a răspuns:

Buna,eu am detinut acest telefon, si pot spune ca am fost multumit de el atat fizic cat si functional.Eu zic ca este destul de bbun pentru jocuri,este bun,m-am jucat si eu pe el, este ok.Dar daca vrei calitate mai inalta navigare mai buna, calitate mai buna, iti recomand sa iti iei un Lg optimus L7, e forte bun, eu il am pe asta de 3 luni si nu are nimic.Samsungul pot spune ca e mai buna ca marca fata de leg, dar acest telefon(LG) chiar l-a intrecut.Multumesc.

Funda?

| Stefifanste a răspuns:

Depinde ce jocuri.Jocuri mici gen Temple Run, Angry Birds, Cut The Rope, Subway Surfers merg, dar nu jocuri mari.

| Edyshk2013 explică (pentru Stefifanste):

Da,la alea ma refeream, alea date de tine imi ruleaza bine?

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este un telefon foarte buna si il recomand cu incredere. Jocurile se misca foarte bine, fara lag si telefonul se misca la fel. Touch-ul merge foarte usor la atingere, procesorul este bun mai ales pentru jocuri.
http://bit.ly/1mdjaLc (lnik generat de conversion marketing)

| Stefifanste a răspuns (pentru Edyshk2013):

Da,alea merg bine!