| NUMEPamPam a întrebat:

TPU, site cineva daca as putea sa dau la schimb un Samsung Galaxy i5500 (550), pe un iPhone, sau pe... altceva ( daca e pe altceva, imi puteti zice si cam pe ce telefoane?) funda.

4 răspunsuri:
| Al3xAnDrU66 a răspuns:

Pe iphone laughing)? Nai cum. Poti sa il schimbi cu un prieten daca ai care vrea cu un telefon sau la amanet daca il dai dar trebuie sa mai dai o suma de bani si poti sa il dai si pe iphone da trebuie sa mai pui ceva mai mult. bafata la gasit.

| NUMEPamPam explică (pentru Al3xAnDrU66):

Cam cat mai trebui sa dau la amanet? ai vreo idee?

| Al3xAnDrU66 a răspuns (pentru NUMEPamPam):

Pe un iphone 4s trebuie sa mai dai mai bine de 1300lei. eu te sfatuiesc sa iti iei un telefon nou cu 1300 lei un Samsung galaxy s duos sau advance sunt foarte bune si samsungurile se apropie de iphone din ce in ce mai mult ca cele de la amanet nu sunt de incredere posibil sa aiba piese schimbate.

| NUMEPamPam explică:

Eu am vazut pe okazii un iphone 4s cu 800 de lei... dar mie imi este frica sa nu fie furat.winking