| Ioscaa1 a întrebat:

Sall,acuma ceva timp mi-am incarcat cartela de Vodafone cu 5euro,dar nu i-am mai folosit,si au expirat sau le-au trecut termenul,dar acolo tot imi arata ca am creditul, ce pot face sa ii pot refolosi? totusi sunt 5 euro nu 1.Mersi

Răspuns Câştigător
| Marius_Cantea_1991 a răspuns:

Creditul nu mai e valabil cand cartelei ii expira perioada de valabilitatehappy dca vrei sa il folosesti va trebui sa faci o reincarcare de rezerva sau o reincarcare minima de 2, 3, 4, Sau5 € sa reintre creditul respectiv in valabilitate