| RIPPERCOSMY a întrebat:

Sall am o intrebare la LG L5 2(||) cum folosesc camera frontala(aia de pe fata) plz

6 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Cand intrii in camera..sus in colt in partea dreapta, este un aparat foto mic, si o sagetutsa.De acolo iti poti face poze cu fata.
P.s: eu am Optimus l7 (LG) nu stiu daca e chiar la fel
Merit si eu fundita? puppy dog eyes puppy dog eyes :* :* love struck

| NorbertIsMyName a răspuns:

Aia se foloseste doar in videoconferinte.
Ex : Skype
Sau daca vrei sa iti faci poze cu ea. Pornesti camera si alegi din colt-dreapta-sus chestiuta aia de switch.

| NeUtRoNN a răspuns:

Camera interna se foloseste foarte usor, intrii in meniu la camera, setari, si iti apare acolo camere interna si camera externa.

| snzpaul a răspuns:

Prin butonul de switch care se găsește sus în colțul drept.

| RIPPERCOSMY explică:

Nu merge nici o varianta aia de la Orange cand am luat telefonul o zis ca cica trebuie sa iau o aplicatie da nu stiu care...

| RIPPERCOSMY explică:

Nici o varianta nu mergestraight face cand am luat telefonul aia de la Orange o zis ca trebuie sa iau o aplicatie si nu stiu care anume...