| XXXspeakerXXX a întrebat:

Sall am un telefon Nokia N97 mini si nu mai pot viziona pe youtube imi spune ca mi-a expirat Adobe imi puteti da un link de unde pot downloada Adobe plzz big grin dau funda!

1 răspuns:
| Assu53 a răspuns:

De pe zedge.netwinking acolo gasesti tot ce vrei tu happy si mai bine ca sa te uiti pe youtube descarca aplicatia youtubewinking se vor vedea mai usor si mai bine happy sunt multe variante de flash player nu toate merg happy cred ca ceva de genu 3.0 imi mergea mie pe n95 thinking nu mai stiu exact big grin