| cristy07 a întrebat:

Sall am un telf. Samsung omnia i900, 16gb, cand il deschid de ce nu-mi apare logo-l de omnia? imi apare doar un logo':un telefon semnul exclamarii in miloc si pc-l.cum fac sa nu-mi mai apara logo-l àla si sa imi apara logo-l de Samsung omnia? va rog ajutati-ma k ma disperà multumesc

1 răspuns:
| giani01 a răspuns:

Asa am avut si eu un Samsung galaxy s2, imi aparea un semn al exclamarii, asta inseamna ca androidul, windowsul este contrafacut, ca urmare trebuie schimbat.