| Si_Atat_Dani_1989 a întrebat:

Am un iphone 2g si un Samsung omnia i900, care sa il aleg, va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca poti, incearca sa nu alegi nici unul. Ambele sunt stravechi.

Daca chiar trebuie, eu as alege Samsung omnia, deoarece are un android si te inveti cu sistemul si o sa iti fie mai usor pe viitor cu el.

| HDR10 a răspuns:

Daca ai de ales din cele 2, sfatul meu e sa alegi Samsung Omnia i900.
Daca ai posibilitatea sa alegi altceva, te-as sfatui spre un Samsung Galaxy Express sau Samsung Galaxy Express 2 sau in cel mai bun caz Galaxy S3