| hackerulxxx a întrebat:

Sall! ce parere aveti despre. Karbonn Titanium S5 Plus este un telefon bun? as vrea sa.l cumpar

5 răspunsuri:
| Username19 a răspuns:

E destul de bun.Merita sa il cumperi.

| valentinmihai a răspuns:

Am citit niste review-uri foarte ok despre aceasta firma Karbonn. eu ii recomand si Titanium S5 Plus arata foarte bine la specificatii tehnice.

| RaucaIoan a răspuns:

Eu folosesc deja Karbonn Titanium S5 Plus si iti zic ca merita. Nu am avut nici un fel de probleme cu telefonul asta.

| MarinAdascalitei a răspuns:

Am eu Karbonn S5 si nu am avut nici o problema cu el. Se misca foarte bine indiferent de ce il pui sa faca, aplicatiile si jocurile se misca perfect, viteza la internet este acceptabila( mult mai buna pe wi-fi), camera decenta iar constructia neasteptat de robusta!

Eu il recomand!

| daviddosu a răspuns:

Merita fiecare banut. Are caracteristici tehnice pe care greu le gasesti in alta parte la banii astia. E ieftin si bun.