| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Karbonn Titanium X? E cineva care il are?
Merita achizitionat?
Astept pareri! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o firma anonima de telefoane, nu inspira incredere. Te-as sfatui sa mergi pe firme cunoscute gen Lg, Samsung, Sony.

| Deliiiia a răspuns:

Caracteristicile pozitive sunt marimea, dimensiunile ecranului, iar cele negative camera foto slaba(cu toate ca scrie ca e de 8mpx), firma necunoscuta, se blocheaza.

| Janina14 a răspuns:

Prienena mea chiar si l-a cumparat acum o saptamana si ii merge super bine.E rapid si elegant si rezistent (i-a cazut de 2 ori).Are multe aplicatii deja instalate si deocamdata pare ca se prezinta bine.Nu stiu ce se va intampla in continuare dar cred ca merita achizitionat.winking

| PetruSebastian a răspuns:

Este foarte tare, dar subtire, dar merita

| aleedy44 a răspuns:

NU TE SFATUIESC sa il cumperi pentru ca vei da niste bani degeaba:
-are lag(se blocheaza)
-procesorul nu face fata la unele aplicatii
-am scapat odata si mi-am zgariat ecranul foarte tare iar a doua tare l-am spart
Daca vrei telefon, te sfatuiesc sa astepti Black Friday unde vor fi oferte foarte mici si atunci vei putea sa iti cumperi un telefon mai bun cu acesti bani.

Funda