| adisuk18 a întrebat:

Sall! deci am un telefon Samsung GT-S5380D wave young are bada 2.0 il conectez la pc descarc aplicatin prin kies cu Samsung apps se descarca si nu-mi apare nicu un instal cum le instalez pe telefon prin pc ca am disperat dau funta! rapid

1 răspuns:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut! cand descarci nu iti arata folderul in care s-a descarcat.Descarca de pe pc si instaleaza-l in pc cu cablu de date sau cu cititor de card. Exact ca la poze sau muzica happy Succes! Funda?