| Tweety_5554 a întrebat:

BUna tuturor! Am si eu o intrebare:Am un telefon Samsung wave 2 si nu stiu cum pot sa imi descarc melodii si poze din calcultor deoarece sistemul de operare este bada si are ceva sistem KIES, si eu nu am mai avut pana acum asa ceva.IMi puteti va rog explica pas cu pas cu sa ma conectez la pc prin kies?

FUNDA + VOT

1 răspuns:
| SantaAndrei a răspuns:

Kies presupune ca atat calculatorul cat si telefonul sa fie conectate la aceiasi retea Wi-Fi happy altfel poti conecta prin cablu de date sau poti descarca TeamViewer 8 si ai acolo transfer de fisiere