| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall, Lg L9, galaxy S advanced sau Sony xperia arc s.Care ar fi mai bun

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Sony Ericsson Xperia Arc S deoarece este mai performant!

Vezi comparaţia între ele la linkul :
http://smartphones.venturebeat.com/......Optimus-L9

6 răspunsuri:
| Komarov a răspuns:

Iti recomand xperi s arc pentru ca are un procesor bun si ram multumitor si are o camera de 8megapixeli ii poti face upgrade la 4.0 androi deci ti-l recomand

| Andrei788 a răspuns:

LG L9. rezolutia ecranului e mai mare. pixelii sunt mai densi si filmeaza full HD
a da si procesorul e mai bun big grin.

| tudorwifihack2 a răspuns:

Samsungul fate e din noua generatie

| YoAlLeKcS explică (pentru tudorwifihack2):

Ma-ati bagat in ceata fiecare este cu un telefon rolling on the floor)

| to00 a răspuns:

Dintre astea cel mai bun e l9.Stiu ce vorbesc

| YoAlLeKcS explică (pentru bursuc001):

Da da ma deranjeaza ca nu are camera pe fata, si butoanele alea minuscule la celalate ma atrage designul