| Adiţu_Adi_1995 a întrebat:

Acum 1 saptamana am cumparat un Nokia lumia 520 (codat pe Orange) si cand vreau sa instalez whatsapp imi spune ca trebuie sa actualizez software-ul telefonului/aplicatia este destinata exclusiv unui alt operator de telefonie mobila sau aplicatia nu este disponibila in tara.Tin sa mentionez ca telefonul ruleaza cu Windows Phone 8. Cine ma poate ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Aplicatia nu mai este disponibila momentan in Store, deoarece aceasta se afla sub observatie si se asteapta o imbunatatire a ei.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine suni la Orange si vezi care e treaba. Ei te rezolva in 2 secunde ca intalnesc cazuri zi de zi. happy