| Adiţu_Adi_1995 a întrebat:

Acuma cateva zile am cumparat un Nokia Lumia 520 cu windows phone 8.0. Azi am copiat din PC pe cardul telefonului whatsapp. Si nu stiu cum sa intru in card sa il instalez. Ma poate ajuta cineva?. Dau funda! :d

Răspuns Câştigător
| Iris1997 a răspuns:

Si eu am lumia 710.
Problema cu aceasta gama "Lumia" e ca nu poti sa instalezi toate prostiile de pe internet ci doar cele de pe Xbox Live!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Chiar se poate instala toate aplicatiile pe care le doresti, in format.xap. Exista un program care iti instaleaza aceste fisierele in telefon, practic gasesti aplicatia instalata. Evident trebuie sa faci un root telefonului, sa schimbi rom-ul cu unul care sa-ti permita instalarea.Dar daca-ti faci acount la Microsoft poti descarca orice aplicatie din Market.