| Kr5 a întrebat:

Salut am si eu un Nokia lumia cu windows phone 8 pe care rulez whatsapp si va intreb daca se poate cum schimb background-ul chat-ului sau fontul ....mentionez ca nu este ca la ios sau android...

2 răspunsuri:
| DooM a răspuns:

Nu cred ca se poate, si eu am un lumia i-am tot umblat in setari si n-am putut sa-mi dau seama cum s-ar schimba, pana la urma am ajuns la concluzia ca nu se poate schimba.

| Kr5 explică (pentru DooM):

Deja incep sa cred ca am facut o alegere proasta cu windowsphone-ul si incep sa ma simt discriminat pe ios si android merge pe wp nu merge de aplicatii nu mai spun.