| Ionescu417 a întrebat:

am hotarat sa imi schimb telefonul mobil dar nu sunt hotarat ce teelfon sa imi iau.Mam gandit la Alview x1 soul dar am aflat ca nu merge prea bine pentru jocuri. Vreau sa imi dati niste exemple te telefoane pana in 1500-1600 lei care sa aiba o camera foto buna sa navigheze bine pe internet si sa mearga jocurile cu grfica buna.Multumesc

3 răspunsuri:
| AerDeMunte a răspuns:

Iti recomnad unul dintre cele mia bune telefoane, HTC Desire 500 sau desire 300 e foarte ok din toate privintele pe il cumpar si eu luna urmatoare, sau i-ati un Samsung galaxy S III (mini) e la fel de ok, dar iti zic sa nu iti iei in nici un caz Allview am avut nu-l recomand la nimeni

| whatevernvm a răspuns:

Htc Desire 500.
Lg optimus l5/l9.

| Ionescu417 explică:

Ce ziceti de LG optimus g pro?