| Ionescu417 a întrebat:

vreau sa imi schimb telefonulBugetul alocat este de 15-16 mi de lei.Dar nu sunt inca hotarat ce telefon sa imi iau, poate ma ajutati voi.Telefonul vreau sa il folosesc in general pentru navigat pe internet, jocuri(sa suporte jocurile aparute noi ex:real racing 3 etc...)si poze. Vreau sa aiba un aspect frumos care sa iti fure ochi cu un ecran mare de preferinta 5 ingi.Mam gandit la telefonul Alview x1 soul este telefon chinezesc rebrenduit in Romania dar am auzit ca nu prea merg jocurile pe el. Daca ati putea sa ma ajutati ar fi perfect.Multumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai pui vreo 3 milioane si iti faci un PC traznet, mobilul nu e pentru entertainment ci pentru a vorbi sau sa-l folosesti pe baza de gps