| maduta1 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.Eu am Samsung galaxi epress 2 si nu am card sd-o SD pe el.Intr-o seara am vb mult pe wap si am trimis multe poze si videouri iar la un moment dat am mi-a aparut un advertisment la camera foto spunandu-mi ca :'eroare la aparatul foto'.Si de atunci nu mai porneste nici camer ( retrica, etc...).Nu stiu ce sa fac :'(.Dau funda!
PS:am sters aproape toate videourile si pozele trimse...

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Incearca sa dai o revenire la setarile din fabrica. Daca nu merge incearca sa dai un update de soft pe cablu cu Kies sau cu Odin.Atentie daca nu stii ce faci poti sa strici telefonul. Daca nu se remediaza nici asa intra pe www.servicetelefoane.ro si fa-ti o programare la service cu telefonul.