| Ema123456 a întrebat:

Bună!
Am avut Retrica mult timp dar după am şters-o ...Acum vreau să îmi recuperez pozele pe care le avem pe aplicație
PS:Nu le-am salvat pe undeva
Deci pe scurt mi-am dezinstalat Retrica şi după am instalat-o şi vreau pozele pe care nu mi le mai afiseaza
PS:Am mai dezinstalat-o dar, mi-au aparut
Fundă!

Răspuns Câştigător
| mihay3551 a răspuns:

Incearcă cu diskdigger e o aplicație, o gaseşti pe Magazin play.

1 răspuns:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Pai instaleaza Retrica la loc si daca iti apar pozele acolo, e ok, daca nu...sanse minime sa le mai poti recupera. Trebuiau salvate si in Galerie.