| MoiseIonutz a întrebat:

Am si eu o dilema! Mi s-a oferit de curand un deal cu un prieten! A spus ca imi da telefonul lui Htc Desire la schimb cu telefonul meu Vodafone smart 2 + 200 lei! Ce ziceti?

1 răspuns:
| Alinus14 a răspuns:

Pai eu zic mai intai sa vezi cei cu telefonul ala. Daca e zgariat daca imi merge touch-ul bine. La afaceri din astea trebuie sa fii foarte atent daca nu iti poti lua teapa. Asa ca uitate mai atent la telefonul ala. Vezi ce program are. Parerea mea eu am mai patit din astea si mi.am luat teapa.