| xEvond1v1sion a întrebat:

Sall TpU. Ce parere aveti de telefonul asta GALAXY Young 2
SM-G130HN
8,89 cm / 3, 5" Smartphone
mit Android™ 4.4 ar fi bun? e tare? ce ziceti fratilor sa il cumpar? uitati si link aci cu telefonul sa vedeti poza. Sa imi ziceti a rog frumos daca sa il cumpar. Dau funda unu raspuns random depinde si ce a scris in acel raspuns sper sa ma ajutati. Bye

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In banii astia gasesti telefon mai bun, si anume acest Allview: http://bit.ly/1sCxjUP
Are procesor dual core de 1.2 GHz, fata de cel de pe Galaxy Young care este doar single core de 1 GHz. Un alt avantaj este display-ul care este de 4 inch fata de Young care il are numai de de 3.5 inch (destul de mic). Plus ca este dual sim.
Mergi pe Allview A5 cu incredere!

Bafta!