| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Astept raspunsuri!

Ce parere aveti de telefonul Samsung Galaxy Y (young)
Recent l-am cumparat, ce ziceti de el...pe mine ma cam deranjeaza bateria si faptul ca nu se aude tare difuzorul.

Răspuns Câştigător
| GeorgeCata a răspuns:

Designul lasa de dorit si display-ul este cam mic... Un review mai detaliat aici : http://www.techradar.com/......978/review

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E normal ca bateria să ţină puţin 2-3 zile, e foarte normal pentru că toate telefoanele (înafară de cele vechi de pe vremea lui Ceauşescu) au bateria slabă deoarece sunt moderne

| Cathyme a răspuns:

Si eu il am si ai dreptate in privinta cu bateria in rest e suuuuper

| iiAgaiin a răspuns (pentru Cathyme):

Buna, dar touch-ul iti merge greu sau e sensibil la atingere?

| iiAgaiin a răspuns:

Mi se pare destul de bun si accesibil. As vreau sa-l achizitionez si eu, dar as vrea sa stiu cum merge touch-ul. Unii spun ca merge usor, alti ca merge mai greu. Imi poti spune si mie te rog, din moment ce tu il ai, daca merge bine touch-ul, si cam cum se comporta pe internet? Mersihappy