| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa imi aflu nr de telefon pe orange.ps am incercat la 222, dar nu am cum sa apas tasta 2 ca e telofon cu touchscreen

Răspuns Câştigător
| T0ZY a răspuns:

Ba poti apasa tasta 2 chiar daca are touch. Suni la 222, dupa ce iti zice sa apesi tasta 2 iei telefonul de la ureche, deblochezi ecranul, cauti optiune gen "tastatura" si gata.

1 răspuns:
| TheCarrot a răspuns:

Suni pe cineva si iti da numarul care il arata, sau ceri cuiva cate iti are numarul sa ti-l dea. Fundita?