| hackerulxxx a întrebat:

am un telefon karbonn a19 nu stiu de ce dar de aseara nu mai porneste cand apas tasta power nu se mai aprinde ecranul am incercat sa ai scot si bateria si degeaba? dau funda!

2 răspunsuri:
| kizo a răspuns:

Încearcă sa schimbi bateria doar de probă dacă nu merge du-te la un reparator de telefoane

| raul83 a răspuns:

Si eu am avut o astfel de problema cu el, dar la mine problema a fost ca nu l-am incarcat cu incarcatorul lui original. L-am lasat sa se descarce de tot si dupa ce l-am incarcat cu cel original, a mers!