| Stoian_Catalin_1984 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta si nu stiu ce tableta sa-mi iau, ziceti-mi voi ce ar fi mai bun. Funda

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Nu ne-ai spus cati bani ai.noi iti recomandam ipad 4 care costa 3000 de ron, si tu poate ai vreo 300 ron.

5 răspunsuri:
| rasalas9 a răspuns:

Uite aici ceva ieftin -> http://www.emag.ro/......EGTQNBBBM/

| Andy88 a răspuns:

Allview alldro 3 speed quad cu 999 lei sau Allview alldro speed city cu 449 lei sau Allview ax frenzy cu 599 sau eboda impresspeed e300 cu vreo 549 lei... vezi care iti place ca toate sunt bune. Daca vrei sfaturi in legatura cu telefoane sau tablete da mi mesaj :d

| Aandr33a a răspuns:

Eu mi-am luat serioux e foarte buna pentru ca o am de aproape 2 ani si merge ca la inceput. Funda? happy

| fuzzer a răspuns:

Http://www.romanialibera.ro/......99312.html

Uite un top cu cele mai bune tablete.

Răspuns utilizator avertizat