| Didy_6899 a întrebat:

vreau sa imi cumpar o tableta WACOM Bamboo la 300 lei, dar nu stiu daca este buna, sunt incepatoare...va rog sa imi ziceti daca se merita sa dau banii pe asa ceva si daca e rezistenta, va roog, cat de ccurand.:-d

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Depinde ce înseamnă pentru tine cp „este bună". Presupun că din moment ce n-ai răspunsul la întrebarea asta, probabil că ești începătoare. Adică ești exact genul de om pentru care această tabletă a fost gândită. Sugestia mea, dacă ai ajuns la concluzia că te ajută una, este să o cumperi cu încredere. Dar ține cont că, probabil peste un an, când vei avea o îndemânare mai bună și vei avea mai multe cunoștințe, tableta ți se va părea depășită și vei vrea să îți cumperi alta. Între timp, numai bine scad prețurile la cele mai avansate.
E un proces natural. Succes!

1 răspuns:
| alx4593 a răspuns:

Nu se merita e prea mult! 300 Ron pentru ce?
Intra pe E-mag si decide-te singura! Bafta