| 123andrei a întrebat:

SALL TPU vreau sa trimit un pachet prin posta cu rambursare la primirea coletului trebuie sa platesc eu transportul de aici sau eu nu platesc nimic?

Răspuns Câştigător
| Dorin97 a răspuns:

Cand ai pus coletul trebuie sa platesti pentru el in functie de greutate si de taxele lor.Si daca ala/aia la care trimiti coletul zice ca iti plateste transportul tu pui pe langa pretul pentru produs, cat dai tu la posta.Sa zicem ca produsul este 20lei si taxa postala este 10lei tu pui 30lei daca iti plateste transportul. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Platesti transportul cand trimiti coletul.

| ArrianaM a răspuns:

Daca e ramburs va plati cel care primeste coletul