| Calin_Darius_Lazuran_1998 a întrebat:

SALL tuturor as avea o mica problema astazi (4.12.2014) mi-a picat telefonul din geaca si au zburat carcasa din spate si bateria cand l-am repornit am vrut sa fac o poza si nu-mi merge imi scrie Eroare deconectare la aparatul foto si nu stiu ce sa fac mentionez ca am Orange Yomi
DAU funda multumesc celor care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru verificari, este nevoie sa trimiti telefonul in service-ul Orange in baza actelor lui de achizitie, in original. Detalii regasesti aici https://www.orange.ro/orange-service/
O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Du-te cu el la un service, poate s-a spart ceva.