| T3NeX a întrebat:

Sallut am un Vodafone Smart mini. Si imi face figuri senzorul de proximitate.nu imi mergea, pana am dat un format la telefon dupa aia mi-a mers inca vreo 2/3 zile si acuma iar nu mai merge.Am tot reformatat telefonul dar nu stiu ce are dau si pe rotire automata a ecranului dar nu merge.Ce ii pot face dau funda! nici pe youtube cand dau sa sucesc telefonul intr-o parte pentru a mari videol nu merge! Funda!

4 răspunsuri:
| StroMb a răspuns:

Du-te cu el la Vodafone si da-le cu el in cap daca ai inca garantie si ti-l vor schimba, e posibil sa fie defect din fabricatie bafta

| T3NeX explică (pentru StroMb):

Si-a mai luat un prieten de-al meu la fel ca mine telefon... si, la fel ii face... de la acelasi magazin Vodafone laughing)

| StefanAtreides a răspuns:

Asta cred ca e o problema generala. Ati vazut cate persoane intreaba legat de problema asta?
Nici mie nu imi merge rotirea.

| T3NeX explică (pentru StefanAtreides):

Am Aflat scoate'i bateria si pune'o iar laughing)