| Negrii123 a întrebat:

Sallut,azi mi-am schimbat androidul pe un telefon Samsung gt-i5500, mi-am bagat 4.0.5,Dar nu gasesc marketu-l, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| GrigoRee94 a răspuns:

Daca ai instalat cumva CyanogenMod, exista un acel zip cu numele de "gapps", daca nu cauta bine PlayStore ca nu are cum sa nu existe! happy

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Ti-ai instalat 4.0.4 poate, mai sus de atat nu exista decat 4.1.1. sau 4.1.2. Marketul s-a transformat in Google Play, daca nu-l gasesti da-i o resetare generala a telefonului, e imposibil sa nu-l gasesti dupa.

| Negrii123 explică (pentru GrigoRee94):

Mda,am uitat de gapps, Multumesc happy