| pascaleandrei a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG GALAXY GT-I5500 Black 5 si nu reusesc sa gasesc aplicatia care inregistreaza vocea. Mai am o problema:nu gasesc harti sau soft de navigatie pentru acesta! Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Pentru harti cauta la jocuri si altele si gasesti google map, pentru voce dai la aplicatii

| BarBateLuL a răspuns:

Pentru harti cauta la jocuri si altele si gasesti google map, pentru voce dai la aplicatii. Funda

| pascaleandrei explică (pentru BarBateLuL):

Nu am in aplicatii Inregistreaza Vocea, chiar daca in manualul de folosire imi spune ca am.
Imi pare rau dar raspunsul tau nu ma ajuta la nimic!

| BarBateLuL a răspuns (pentru pascaleandrei):

Du-te cu telefonul de unde l-ai luat si daca telefonul nu are ce scrie in manual atunci trebuie schimbat. Sau o sa te trezesti mai tarziu ca nu se mai aprinde sau ramane blocat.