| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! Mi-am am un telefon Samsung GT-S5300 si nu mai stiu care este desenul deblocat tastatura, ce sa fac? Dau funda mersi mult!

Răspuns Câştigător
| rocsslove16 a răspuns:

Buna..si eu am avut aceeasi problema si am rezolvat-o pentru ca aveam cont google; un cont google(daca nu stii) il poti creea cand intri pe magazin market sau google play...in momentul in care iti apare acolo sa schimbi desenul il introduci cu parola si il poti schimba... sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XxRoyalxX a răspuns:

Da restart.

| SGFlorinel a răspuns:

Dupa inercarile de deblocare, iti va aprea timpul de asteptare pentru a desena codul iar. In acel timp iti va aprea in dreapta jos a ecranului " Ati uitat modelul?" si dai pe el. De acolo te vei conecta la contul google ( sistemul de operare android este creat de google) unde vei introduce adresa de email si parola. In cazul in care nu ai nu stiu care sunt pasii de rezolvare.

| dulgherunicu a răspuns:

Hard reset

| Kent_Lwigy_1996 a răspuns:

Sall mi sa intanplat si mie aceasta situati si nu stiu cum sa fac va rog conectatima la nr0769456492 va rog ajutati-ma