| addyy77 a întrebat:

Am un telefon Samsung S5300-android 2.3(gingerbread). Stie cineva daca suporta update? Si daca da la cat?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! NU, momentan nu suporta! Si nu iti recomand sa il updatezi decat daca fac update special astia de la Orange (sau de unde ai telefonul). Nu iti recomand sa il updatezi ca un 'mod' din acela care face numai rau! Ar fi ciudat sa ai pe un ecran de 2, 8" Android 4.1 JellyBean!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model NU are update "oficial" la Android - vezi linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_pocket_s5300-4612.php

Este posibil să faci root şi să instalezi custom-ROM, dar NU pot garanta cât de bine te vei descurca cu instalarea şi cât de bine va merge telefonul.

Totuşi, teoretic suportă şi Android mai performant.

Toate cele bune.