| MorTulViu a întrebat:

Sallz TPU! Am facut o mare prostie astazi... mi-am resetat telefonul un Samsung GT-S5300. Sunt disperat ce pot sa fac? Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ghostrieder a răspuns:

Pai daca l-ai resetat nu mai ai ce face rolling on the floor l-ai resetat sau sters toate datele din el!

FUNDA? ohappy

7 răspunsuri:
| Jeraticx a răspuns:

Daca l-ai restartat nu-i nimic gandeste-te are setari manuale sau automate conteaza sa stii daca l-ai sters dul la servis

| Jeraticx a răspuns (pentru Jeraticx):

Cum sa te poata ajuta cineva daca nu spui totul despre telefon

| alexs99 a răspuns:

Nu mai poti face nimic, ai pierdut toate datele de pe el in urma resetarii.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca l-ai adus la setarile initiale, nu mai poti face nimic, pentru ca totul s-a sters.Verifica totusi cardul de memorie.

| bolunducu a răspuns:

Si ce problema ai mai exact?

| BlackCatDesignHD a răspuns:

In momentul in care ii dai "Revenire la setarile din fabrica" sau il resetezi s-au sters toate datele, nu mai ai ce face straight face

| MorTulViu explică:

Ms la toti ca mi-ati rasp... dar din fericire l-am facut la loc dar fara datele care le aveam...