| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
1) Detin abonament de telefonie si TV la Telekom, iar dupa schimbarea a Telekom-ului in Orange, contul meu de pe Telekom.ro a fost sters si nu inteleg de ce, am incercat si resetare parola si scrie ca, contul este inexistent desi pe acelasi email introdus acum cateva saptamani primeam email-uri de la ei.
2) Cand merg pe orange.ro unde am cont si acolo, cand dau sa adaug numarul de telefon de TELEKOM sau codul de abonat, scrie ca nu exista.
Mi se pare o intreaga incurcatura mutarea asta Telekom, Orange.

3 răspunsuri:
| Editocroci a răspuns:

Mergi mâine într-un magazin Orange. Sau vezi care e numărul de la relații cu clienții.

| Brizbriz a răspuns:

1. evident, nu mai esti abonat la ei, nu le mai pasa de tine
2. evident, nu ai nr de Orange, nu sunt in stare sa isi scoata capul adanc infipt unde soarele nu patrunde, doar sunt hOrrorange
deci, te sfatuiesc sa le dai telefon si sa ii intrebi dedulce, si sa le spui ca te intorci la Telekom daca nu te rezolva, si, da, stii cat de greu le e sa... aaaaaa... gandeasca

Bula
| Bula a răspuns:

Rezolvarea este sa mergi (cu ultima factura) la un magazin Orange, unde se va rezolva problema ta.