| alinutza_1073 a întrebat:

Dc atunci cand formez codul de reincarcare (de orange) imi scrie numarul introdus este incorect va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| me_9384 a răspuns:

Ai incercat sa scrii 222 in fata codului de reincarcare si apoi apeleaza?:p.probabil trebuie sa imi dai ceva/funda/ daca iti mergetongue

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Poi poate l-ai introdus incorect happy

| Adellee a răspuns:

Poate ca cel/cea care ti l-a incarcat si-a batut joc de tine dandu-ti un cod expirat...

| alinutza_1073 explică:

Mersi melove struck

| anamaria979 a răspuns:

Trebe sa scrii *...*cod de reincarcare# asta trebuie sa scrie pe spatele cartelei fa ce zice pe ea si vz bafta...primesc si eu fundita?//lz:-D