| adriano_4529 a întrebat:

Mi-am uitat parola la contul de snapchat iar cand dau sa scriu numarul de telefon imi scrie in felul urmator" Acesta nu este numarul de telefon pe care l-ai verificat anterior..." nu inteleg, ce trebuie sa fac pentru a introduce numarul de telefon si a imi veni codul de resetare. Multumesc!

1 răspuns:
| Adderall60 a răspuns:

Pai probabil aveai alt numar de telefon, sau e o eroare de la ei, am patit si eu la fel dar am asteptat cateva zile si dupa a reusit