| MyloveisJamaica a întrebat:

a-m facut un backup la telefonul Samsung galaxy fit cu rom manager ( luat din google play) si a-m dat ok! apoi cand a-m vrut sa deschid telefonul nu se deschide deloc! ce pot sa fac? dau funda big grin

1 răspuns:
| dannySixx a răspuns:

Dupa parerea mea este ca, poate n-aveai baterie sau nu stiu ce. Dar Rom Manager nu este bun pentru Samsung Galaxy. Daca nu merge ia incarcatorul si baga mufa aceea. Daca nu merge, du-te la Orange sau la Germanos sau unde to-ai cumparat telefon mergi acolo si til repara cu 25 Lei.