| Bogdanelll98 a întrebat:

SALUT, acum vreo 30 de minute mi-am scapat iphone-ul pe jos si mi s-a spart geamul (ecran+thuch merg perfect doar ca geamul este fisurat in mare parte, va rog frumos am mare nevoie de ajutor cat m-ar costa sa schimb doar geamul?

4 răspunsuri:
| Rocker14 a răspuns:

In jur de 320lei. Uite aici un site:http://www.magazingsm.ro/......negru-7657

| darkwisper a răspuns:

Cauta pe e-bay e ieftin.
Dar iti vine in 1 luna aprox.
15-20$ poate 25$ daca e cu transport inclus.

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Nu te lua dupa astia ca nu stiu nimic. intai, trebuie sa stii ca la iphone 2, 4, 4s si 5 - touch + display sunt lipite. nu se pot schimba separat. doar la 3g si 3gs. asa. acum pretul: iphone 2 - 260 lei, iphone 4, 4s intre 150 si 220 lei, iphone 5 intre 800 si 1200 lei. la iphone 3g, 3gs gasesti doar touch cu 30-60 lei. asta oricum depinde de unde comanzi. te mai costa transportul + manopera. NU incerca sa il repari singur ca il prapadesti 100%

| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Jumate din bani pe care iai fi dat pe unul nou! Eu te-as sfatui sa iei unul nou pentru ca daca ati schimbi geamul nu o se mai miste la fel! Asa mi sa antamplat si mie cu un 4s si cu un 4! Tear costa an jur de 200-400 de lei