| Dini_4383 a întrebat:

Salut,am 17 ani, inaltime 1.78 si 77 de kg si iau gigant pro mass.multi mi-au spus ca ar trebui sa mai slabesc iar dupa sa iau proteine.asa este? sau pot sa iau si acum la greutatea asta?

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Proteinele te ajuta la slabit, important e sa nu mananci exagerat altfel orice ingrasa. Acunm problema la tine e daca kg sunt de grasime sau muschi. Daca ai grasime poti sa iei proteine, inlocuiesti o gustare pe zi cu ele sau le iei dupa antrenament si faci si cardio cand mergi la sala.