| Deny5 a întrebat:

la 1.71 m si 66 de kg,cat ar mai trebui sa slabesc,care este greutatea normala la aceasta inaltime, voi cate kg aveti? Mentionez ca am 14 ani...dau Fundaa! ☺ ☻

Răspuns Câştigător
| Anndreeacatalinna a răspuns:

Ar cam trebui sa slabesti cam 4-5 kg, dar nu neaparat! De obicei trebuie sa ai ca si kilograme inaltimea minus 10. Daca tu esti multumita si te simti bine in corpul tau nu ar mai trebui sa slabesti! Fa ce crezi ca iti este mai bine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, http://www.dietetik.ro/info/calculator

| dana12848 a răspuns:

E normal da de obicei nu doar kg conteaza ca di slaba depine de apa tinuta in organisc ..de greutatea oaselor.cel mai bine ar fi sa te uiti in oglinda si sa vezi daca iti pplace ce vezii ..scceess :*