| mihnea77 a întrebat:

Salut, am 3 milioane si vreau sa imi cumpar un smartphone, daca mi-ati recomanda niste telefoane ar fi super.
Specificatii minime:
3G, android 4.2 si display 800x480 (sa poata rula clash of clans), GPS.
Acestea sunt dotarile de care am neaparata nevoie.
Am gasit telefoane in acest pret la e-boda, Allview, utok, si evolio, insa nici unul nu indeplineste decat cateva din aceste caracteristici.
Multumesc de sfaturi, accept si oferte

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cam multe vrei pentru 300 de lei

| Jokyo a răspuns:

Te-as sugera sa iti cumper un Samsung galaxy S duos am avut si eu si indeplineste toate cerintele tale dar conditia este sa-l cumperi secondhand dar asta nu este ceva rau deoarece poti gasi telefonul intr-o stare perfecta de functionarehappy

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

La 300 lei nu gasesti nici un telefon android 4.2. Eventual iti cumperi second hand in stare cat de cat ok.

| mihnea77 explică:

Inseamna ca nu ati cautat pe net destul
Atat la Allview, utok, e-boda si evolio se gasesc telefoane cu 4.2 pana in 3 milioane. Doar ca mie imi trebuie un ecran putin mai mare sa imi poata rula jocul specificat

| mihnea77 explică:

Am dat comanda de E-Boda Sunny e38 you Dual Core dual sim.
Ii lipseste doar GPS-ul insa am alt device pentru cand o sa am nevoie de asa ceva.
A costat 299 lei cu transport inclus.
Ecran de 3.75` 800x480, camera de 2mp wifi 3g Android 4.2
Dupa ce il primesc, o sa revin cu un review, poate mai e cineva vreodata de pareri despre acest telefon... sper sa fie ok

| mihnea77 explică (pentru mihnea77):

Astazi mi a venit telefonul, E-Boda Sunny V38 Dual core, dual sim.
Imi place cum se misca, ruleaza jocuri ca si Clash of Clans fara sa frameze.
Are o interfata placuta si ergonomica. Camera de 2mp cu blitz face poze destul de ok pentru specificatiile sale. Daca vreti vreodata sa aflati mai multe de la un posesor, ma puteti gasi pe facebook (mihnea roman). Multumesc de raspunsuri