| sima1335 a întrebat:

Am aici ceva ce cred ca e pentru Iphone dar nu sunt sigur:http://i.imgur.com/AvmbqR4.jpg. Ati putea sa imi spuneti ce e? Si la ce se fofloseste?
Desigur dau FUNDA
Si o estimare a pretului!(cat face functionala si cat face nefunctionala)

Răspuns Câştigător
| ITvladutu a răspuns:

Cred ca e placa de baza de la iPhone, care se foloseste la tot telefonul: Adica tot se alimenteaza de la ea: placa cideo, procesorul, sursa, coolerul, tot.

15 răspunsuri:
| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Si nu stii cam cat ar putea face daca e functionala?

| ITvladutu a răspuns (pentru sima1335):

300-400 lei

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Cum as putea sa o testey sa vada daca merge?

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Daca ma rezolvi si cu asta! Ai funda

| ITvladutu a răspuns (pentru sima1335):

1) Nu ma intereseaza funda
2) daca veei sa mi-o dai, bine. Daca nu, nu
3) Eu sunt cu software la iDevices, nu cu hardware. Deci te duci frumusel la un magazin Apple (e unu in afi, iStile, si acolo vezi ce si cum)

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Sunt din neamt!laughing Nu sunt magazine deaste aici... cred

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Dar nu o pot pune la vanzare daca nu situ daca e functionala! Oricum ai luat funda esti tare man! ce pot face?

| ITvladutu a răspuns (pentru sima1335):

Mersi de funda happy

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Da imi poti raspunde? ce sa fac cu ea daca nu o pot testa? sa vada daca merge sa o vand

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Gata ti am dat funda nu imi raspunzi

| ITvladutu a răspuns (pentru sima1335):

Poti sa te duc la un tester (adica sa cauti pe net in neamt) si acel tester iti va spune daca e sau nu. Dar eu sincer cred ca este. Face cam 300-400 Ron.

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Multumescwinking

| ITvladutu a răspuns (pentru sima1335):

M-am uitats mai bine si cred ca este de la un iPad

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Nu o cumperi?

| sima1335 explică (pentru ITvladutu):

Si...cat face tot atat? Ca vreau sa o dau de urgenta sa imi iau scuter ca mai am eu bani