| Georgemy2 a întrebat:

Salut, am auzit ca este o aplicatie pentru telefon cu care poti trimite un mesaj prietenilor si le inchizi telefonul, cum se numeste aplicatia?

4 răspunsuri:
| RiRikk a răspuns:

Uite, am gasit aici mai multe detalii:
http://a1.ro/......98366.html

| CaziPloaie a răspuns:

Daca au android 4.2.2 poti trimite un msj cu semnul = si i se v-a inchide

| SasNetRomania a răspuns (pentru CaziPloaie):

Mare prost esti, numa informatii eronate dai peste tot laughing)) laughing)
@Georgemy2 nu mai se poate de 2-3 ani cand au blocat anumite caractere providerii de telefonie mobilawinking! Restul sunt doar povesti de scolarei nepriceputi

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Da sigur sunt aplicati deaste