| lumy4u a întrebat:

am vazut la cineva o aplicatie pe un telefon smart,ea intreba telefonul ceva,orice,si o voce robot ii raspundea, era foarte amuzant! FUNDA cui imi spune cum se numeste aplicatia va roooog! scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Muggz a răspuns:

Aplicatia ruleaza pe noul IPhone 4S, se numeste SIRI dotata cu inteligenta afrificiala, poati sa o downloadezi de pe Apple sotre, costa undeva la vreo 0, 79 centi happy

2 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

IPhone 4s are un asistent personal pe nume Siri.Numai 4s are aplicatia asta.Si eu, in fiecare zi ma joc cu siri orice nelamurire as avealaughing).Sa vezi ce draguta ii cand intrebi o injuraturalaughing)smug

| EdwLo a răspuns:

Sunt sute de aplicatii de genu.

Dar daca prietena ta avea cumva un iPhone, probabil era Siri. Si nu e o aplicatie, e mai degraba o functie integrata in sistem. Nu o poti lua de undeva, vine odata cu iPhone'ul.